Dlaczego SUN 8 ? [Recenzja]

Lampa Sun 8 (48 W)  jest moją ulubioną lampą. Po wypróbowaniu wielu lamp zdecydowałam się zatrzymać ją na dłużej. Potrzebowałam mocnej lampy, z sensorem ruchu, wyświetlaczem LCD , najlepiej CCLF oraz z funkcją stopniowego nagrzewania się lampy. To wszystko za małe pieniądze – wybór padł na SUN 8 – zakupiony za 110 zł w sklepie stacjonarnym. 

Lampa dostępna jest też na Aliexpress w zbliżonej cenie – tutaj

 

Jaką lampę wybrać? 

 

SUN 8 jest to lampa najnowszej generacji, profesjonalna lampa SUN UV / LED 48W SMART 2.0 z wyświetlaczem LCD, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne.

Dzięki zastosowaniu metody dual LED czyli zastosowaniu dwóch długości fal światła 365 nm i 405 nm. Lampa utwardzi nam żele jak i hybrydy. Lampa posiada 21 diod.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, wyświetlacz LCD, który dokładnie wskazuje czas naświetlania. Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 000  godzin. Dużą zaletą produktu jest energooszczędność dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod LED. Dostępne ustawienia czasowe na 30, 60 s. 

Lampa posiada funkcję LOW HEAT MODE – czyli stopniowe nagrzewanie się lampy przez 99 s . Jest to rewelacyjna sprawa, gdyż podczas utwardzania żeli nie odczujemy nieprzyjemnego pieczenia. Przez ten czas lampa stopniowo będzie zwiększać swoją moc (żele utwardzą się tak jak zawsze )

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz