Mix kryształów na paznokcie z Aliexpress

Do zakupu tych ozdób skusiły mnie piękne zdjęcia oferowanych ozdób na stronie sprzedawcy. Kupiłam po dwa komplety od dwóch różnych sprzedawców.

Od Ubeauty cute Store zakupiłam ten mix ozdób za jedyne 4,33 zł/szt.  Ozdoby dotarły do mnie po ok 3 tygodniach, zapakowane w czarne pojemniczki oraz dodatkowo w foliowe (oryginalnie zgrzane)  opakowanie. Ozdoby piękne, tak jak na zdjęciach, jednak jest ich troszkę mało. Czarny pojemniczek ma bardzo wysokie dno. Patrząc na wielkość pudełka mamy wrażenie że ozdób jest bardzo, bardzo dużo. 

Metalowych ozdób jest ok 20-30 szt, do tego ok 60-80 różnej wielkości kryształów oraz troszeczkę bulionu, który dodatkowo wypełnia pojemniczek. 

Chociaż za te 4,33 zł warto… Ozdoby są naprawdę piękne 🙂 

 

Od yournailsalon Store zakupiłam ten mix ozdób za 6,39 zł /szt . Tutaj także paczka dotarła po ok 3 tygodniach. Ozdoby dotarły zapakowane w woreczek (oryginalnie zgrzany) foliowy. Ozdób jest troszeczkę więcej -rzekomo jest tutaj 6,2 g. 

 

 

Te ozdoby są również bardzo piękne, Po rozpakowaniu wszystkich paczuszek, podzieliłam ozdoby na trzy grupy : ozdoby metalowe, kryształy i bulion. 

Ozdób wyszło naprawdę dużo – pojemniczki są 10 ml. 

 

 

 

Dodaj komentarz