Lakiery Color it Premium [Recenzja]

Lakiery Color it Premium są kolejnym produktem polskiej firmy Silcare. W porównaniu do swojego poprzednika są lepiej napigmentowane,  trwalsze i są w końcu w szklanych buteleczkach. Plastikowe buteleczki są bardzo lekkie, często kiepsko odlane, łatwo o ich przewrócenie.

Ich krycie i konsystencja jest zadowalająca, aczkolwiek jasne kolory wymagają 3 warstw lub białego podkładu. Z kolei kolory brokatowe mają to do siebie że po pewnym czasie rozwarstwiają się, przed użyciem trzeba je bardzo energicznie i przez dłuższy czas wstrząsać.  

Na buteleczkach brakuje naklejki w kolorze lakieru, niestety mając kilkanaście lakierów nie jest łatwo znaleźć odpowiedni. 

Wiele lakierów z tej serii nie za bardzo współpracuje z bazami innych firm. Wszystko to przez nadmiar warstwy dyspersyjnej, po której lakiery po prostu się ześlizgują. Należy zetrzeć jej nadmiar suchym wacikiem bezpyłowym. 

Lakiery te mają bardzo dużo swoich zwolenników jak i przeciwników. Na wielu stronach możemy spotkać się z fałszywymi opiniami odnośnie tych lakierów. Dziewczyny zachwalają je pod niebiosa, że jest to wyższa klasa hybryd, klasa premium 😀 Zostawię to bez komentarza…  Jak dla mnie są ok, używam ich głównie z bazą i topem NeoNail. 

Na stronie producenta kosztują 11,99 , chociaż na Allegro można znaleźć je za 6,50 zł. Więc jak coś „premium” może być za 6,5 zł !!

 

Oto moje lakiery Color It Premium :

 

Color it Premium – 400

 

Color it Premium – 1310

 

Color it Premium –  670

 

Color it Premium – 2530

 

Color it Premium – 1660

 

Color it Premium – 900 (piękna czerwień z drobniutkim brokatem)

 

Color it Premium – 1690

 

Color it Premium – 460

 

Color it Premium – 1130

 

Color it Premium – 1740

 

Color it Premium – 2490

 

Color it Premium – 2070

 

Color it Premium – 2390

 

Color it Premium – 2520

 

Color it Premium – 2360

 

Color it Premium -2420

 

Color it premium – 1960

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz