Naklejki wodne z Aliexpress [Recenzja]

Na Allegro i Aliexpress aż roi się od naklejek wodnych, których wzorów nie ma końca. Jak zawsze różnią się cenowo. Na Allegro możemy znaleźć ciekawe aukcje np 5+1 gratis itd ( zapłacimy wtedy 5 zł plus wysyłka – czasami sprzedający zarabiają na wysyłce i żądają nawet 7-8 zł za list polecony !!!)  Na Aliexpress kupimy nawet za te 12-13 zł 100 szt… Wiadomo, wszystko zależy od sprzedającego, wzorów itd.

Jak każda metoda ozdabiania paznokci ma swoich zwolenników i przeciwników. Sama posiadam około 500 szt różnorakich naklejek, o różnej tematyce i kolorystyce. Naklejki są świetną sprawą tylko wtedy gdy nasza płytka paznokcia jest dość mała (a przede wszystkim wąska) – niestety jestem posiadaczką dość szerokiej płytki przez co nie mogę wykorzystać wszystkich naklejek – są jak dla mnie za wąskie. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest używanie tych większych naklejek na moje mniejsze paznokcie. Aplikacja jest bardzo prosta, szybka ,a efekt rewelacyjny. Naklejki można zabezpieczyć top coat’em lub hybrydowym topem.

Wybór naklejek na Aliexpress za maksymalnie 2$ jest oszałamiający  (dostaniemy wtedy 48-50 szt) Warto się na to skusić.

Aplikacja naklejek wodnych jest dziecinnie prosta. Potrzebujemy jedynie pojemniczka z wodą, nożyczek i pęsety. Z arkusza z naklejkami wybieramy interesujący nas wzór, wycinamy go, ściągamy z niego folię ochronną i wrzucamy do wody. Po kilku minutach, gdy papierek od naklejki nasiąknie wodą możemy spokojnie go odsunąć od foliowej naklejki. Delikatnie by jej nie uszkodzić przenosimy pęsetą na paznokieć. Gdy naklejka jest jeszcze mokra  możemy ostrożnie ją poprawić, przycisnąć do płytki (np: mokrą pacynką) a także rozciągnąć. Trzeba pamiętać że zbyt duże rozciąganie lub jakakolwiek większa ingerencja w naklejkę może bezpowrotnie ją uszkodzić ! Jest to szybki i bardzo efektowny sposób ozdabiania paznokci. 

Dodaj komentarz