Pyłek Mermaid Nail Powder z Aliexpress [Recenzja]

Pyłki Mermaid Nail Powder z Aliexpress zakupiłam za 13 zł/za 6szt od sprzedawcy Elite99 Secret. Niestety zamówienie od tego sprzedawcy szło bardzo długo, przeszło 2 miesiące. Ochrona zakończyła się ,a  zakup zakończył się sporem i zwróceniem pieniędzy. Czasami i tak bywa. Nie sądziłam że w ogóle do mnie dotrą.

 

 

Pojemniczki były bardzo dobrze zabezpieczone folią ochronną oraz wypełnione po brzegi. Występują w sześciu kolorach do wyboru : złotym, czerwono-fioletowym, fioletowym, niebiesko-fioletowym, niebieskim i zielonym. 

Pyłek naniosłam na wzornik na dwa sposoby, na warstwę dyspersyjną topu oraz na top no wipe. Uzyskałam dwa równie ciekawe efekty. Jednak bardziej urzekł mnie pyłek naniesiony pierwszym sposobem (na dyspersję) . W rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach, wyszła typowa kolorowa perła. Pyłki zostały naniesione na fioletowy kolor bazowy. 

Pyłki zabezpieczone w odpowiedni sposób nie ścierają się i nie tracą na swoim blasku. 

Dla niewtajemniczonych : odpowiedni sposób zabezpieczenia pyłku – pokrycie go bazą (najlepiej  bazą extra z NeoNail ) oraz topem. Wiadomo trzeba pamiętać o wolnym brzegu oraz o stosowaniu cienkich warstw lakierów. 

 

 

Poniżej przedstawiam krótki filmik który lepiej obrazuje te pyłki na wzorniku 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz