Topy magnetyczne od Elite99 [Recenzja]

Zakup magnetycznych topów do paznokci niestety okazał się złym zakupem. Nie przepadam za magnetycznymi lakierami , a opcja wykorzystania każdego zwykłego koloru i przemiana go w lakier z „kocim okiem” była bardzo kusząca. Na stronie sprzedawcy widnieje masa zdjęć ukazująca jak wygląda dany top z innymi kolorami. 

By uzyskać pożądany efekt należy na kolorowy lakier nanieść wybrany top, przyłożyć do niego magnes i dzięki temu uzyskamy efekt „kociego oka”. Tak przygotowany lakier utwardzamy w lampie i gotowe…

 

 

 

Niestety nie było tak pięknie jak zapewniał Sprzedawca. Nawet efekt na czarnym lakierze podkładowym nie był chociaż w połowie tak fajny jak na zdjęciach. 

 

 

Przetestowałam wygląd tych topów z czterema kolorami. Jedynie top z złotymi drobinkami wyszedł dość dobrze. Pozostałe topy 05 (purple) i 03 (plum) wypadły bardzo słabo.  Topy te posiadają w sobie maleńkie drobinki, które mimo długiego przykładania magnesu nie przyjmowały określonego miejsca. Niestety wyglądało to jakby lakier bazowy był brudny. 

 

 

Dodaj komentarz