Żelowy klej do ozdób z Aliexpress [Recenzja]

Do tego żelowego cudeńka skusiła mnie cena oraz ciekawość – niby ma on przyklejać wszystkie ozdoby. W tym malutkim pojemniczku (wypełnionym po brzegi) mieści się aż 21 g żelu (8 ml) i wystarczy to na masę aplikacji. Żel jest przeźroczysty i bardzo, bardzo gęsty. Można go spokojnie nakładać bez obawy o jego spłynięcie. Wystarczy nałożyć na niego wybrane ozdoby i utwardzić w lampie UV 3 minuty. 

 

 

Zaraz przetestowałam nowy produkt. Na pomalowany wzornik nałożyłam kilka perłowych ozdób, taką mini piramidkę. Utwardziłam w lampie led 48W przez 2 min. Następnie metalowym dłutkiem zaczęłam robić w nim dziury i wyginać jak się da. Górna kulka odleciała, ale miała prawo, nie przyklejałam jej zbyt dokładnie. Najtrudniej było usunąć dolne perełki , tam warstwa żelowego kleju była większa. Można powiedzieć że się z nimi namęczyłam. Po kilku minutach walki z dłutkiem ozdoby odleciały wraz z warstwą lakieru !! 

 

 

Jedną perełkę naniosłam podczas nowej stylizacji, o dziwo trzymała się do kolejnej zmiany ( czyli ok 2,5 tygodnia) Sądzę ,że za takie grosze warto kupić tak świetny produkt. Ja jestem nim zachwycona. 

Kupiłam go tutaj  od sprzedawcy BUKAKI Nail Art Store za bagatela 3,69 zł. Paczuszka dotarła do mnie po ok 3 tygodniach, więc szybciutko. 

Dodaj komentarz